TEN DZIWACZNY FRAKTAL PRZEWIDUJE, ŻE CENA BITCOIN BĘDZIE PŁASKA PRZEZ KOLEJNY MIESIĄC.

Bitcoin odbił się po opadnięciu w piątek zaledwie 11 400 dolarów.
Wiodąca krypto waluta w ciągu ostatnich 24 godzin obróciła się o 11.650 dolarów, co oznacza wzrost o około 2%.
Ostatnia akcja cenowa BTC zdezorientowała pundity, ponieważ uważały one, że aktywa wykazywały wyraźną tendencję wzrostową.

Jeden z historycznie dokładnych analityków powiedział, że cena akcji Bitcoin jest rzeczywiście dość przewidywalne.
Jego analiza sugeruje, że Bitcoin Future będzie faktycznie skonsolidować / flatline przez kolejny miesiąc.
Do tego wniosku doszedł analizując fraktalną cenę Bitcoina, gdy historyczne działanie cenowe składnika aktywów powtarza się.

CO DALEJ Z BITCOINEM?

Trwający ruch Bitcoin’a w dół nie jest do końca nieoczekiwany i niedźwiedzi, jedna krypto waluta odnotowana 22 sierpnia.

Podzielił się poniższym wykresem wyrażającym to uczucie. Pokazuje on, że ostatnia akcja cenowa Bitcoin’a jest faktycznie prawdopodobnie fraktalem akcji cenowej z maja do końca sierpnia tego roku.

14 BTC i 95,000 Free Spins dla każdego gracza, tylko w mBitcasino’s Exotic Crypto Paradise! Zagraj teraz!
Fraktalem w kategoriach analizy technicznej jest sytuacja, w której historyczna akcja cenowa danego składnika aktywów jest powtarzana w innych ramach czasowych. Fraktale mogą być użyte, gdy analitycy identyfikują akcję cenową składnika aktywów w innym punkcie wykresu, a następnie przenoszą ten historyczny moment na bieżącą akcję cenową.

Według inwestora, fraktal sugeruje, że Bitcoin będzie prawdopodobnie płaska linia przez najbliższe cztery tygodnie w przedziale od 11.000 dolarów do 12.000 dolarów, a następnie złamać wyższe na rynku byka.

„Znajdź ten fraktal zainteresowania w tej chwili. Z ceną siedzącą teraz na krzywej strefa kupna/krzywa log, nie zdziwiłby się, gdyby się uspokoiła [względnie] – obecna akcja cenowa rozszerzona w porównaniu z poprzednimi ruchami“, skomentował inwestor w odniesieniu do wykresu poniżej.

Wykres akcji cenowej BTC od lutego z fraktalną analizą krypto tradera „Dave the Wave“ (@Davthewave na Twitterze). Wykres z TradingView.com
Inny analityk również zauważył ten fraktal, ale stwierdził, że konsolidacja może zakończyć się wcześniej niż miesiąc.

ZMIENNOŚĆ MOŻE NADEJŚĆ WCZEŚNIEJ

Jednak zmienność może pojawić się wcześniej, niż obie interpretacje fraktalu sugerują.

Z makroskali, analitycy zaczynają widzieć ciekawe ruchy na giełdzie i na rynku walutowym, które mogłyby wysłać na rynek kryptograficzny albo strzelać wyżej, albo zwijać niżej.

A w skali BTC analitycy zauważają, że zmienność osiąga poziomy, które historycznie poprzedzają rajd.

Jak informował wcześniej Bitcoinista, analityk Kryptofonu Brave New Coin Josh Olszewicz podzielił się, że pasma Bollingera ulegają zacieśnieniu. Wstęgi Bollingera są wskaźnikiem technicznym używanym do określenia zmienności rynku i ważnych technicznych poziomów cen/zakresów transakcyjnych.

Chociaż wstęgi nie są tak ścisłe, jak przed uruchomieniem Bitcoin’a w lipcu, nadal się zaciskają.

Kommentare sind deaktiviert.